Icon

1004. Apartament 1 + 1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes

Print Friendly and PDF
350
  • Apartment_rent_Faik_Konica_street_Tirana (1)
  • Apartment_rent_Faik_Konica_street_Tirana (2)
  • Apartment_rent_Faik_Konica_street_Tirana (3)
  • Apartment_rent_Faik_Konica_street_Tirana (4)
  • Apartment_rent_Faik_Konica_street_Tirana (5)
  • Apartment_rent_Faik_Konica_street_Tirana (6)
  • Apartment_rent_Faik_Konica_street_Tirana (7)
  • Apartment_rent_Faik_Konica_street_Tirana (8)
  • Apartment_rent_Faik_Konica_street_Tirana (9)

Apartamenti ndodhet ne rrugen Faik Konica ne Tirane, prane stadiumit Qemal Stafa dhe rruges se Elbasanit.
Banesa me siperfaqe 78 m2 ndodhet ne katin e 2-te te banimit te nje pallati i cili ofron 2 ashensor, siguri dhe administrimin e nevojshem.
Shtepia eshte e ndare ne: sallon ndenje, kuzhine dhe ambjent ngrenie, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe e pajisur me kondicioner.
Vendodhja e ketij apartamenti eshte nje avantazh shume i madh pasi ndodhet shume prane ajrit te paster te parkut te Tiranes, stadiumit Qemal Stafa, po ashtu perreth pallatit do te gjeni te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE