Icon

1043. Vile me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane

Print Friendly and PDF
3,300
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (8)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (1)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (2)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (3)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (4)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (5)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (6)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (7)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (9)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (10)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (11)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (12)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (13)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (14)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (15)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (16)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (17)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (18)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (19)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (20)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (21)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (22)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (23)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (24)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (25)
 • Villa_rent_Artan_Lenja_street_Tirana (26)

Vila ndodhet ne rrugen Artan Lenja ne Tirane, prane zones se 21 Dhjetorit.
Ne truallin prej 800 m2 eshte ndertuar vila me siperfaqe totale 824 m2, e cila eshte e ndare ne 3 kate banim dhe nje kat bodrum.
Cdo kat ka siperfaqe 206 m2 dhe eshte i ndare ne :
kati bodrrum, eshte nje open space i madh me 2 tualete brenda si dhe disponon ndricim natyral ne saj te dritareve.
kati I-re, open space i bollshem, 1 dhome, 2 tualete dhe ballkon.
kati II-te, ka ne total 6 dhoma, 2 ballkone dhe 2 tualete.
kati III-te, ka sallon ndenje, kuzhine dhe ambjent ngrenie, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande.
Bodrumi i cili mund te perdoret si magazine ose vend parkimi, eshte i izoluar me sistem dopio mur per ta ruajtur ate nga lageshtira.
Vila eshte e pershtatshme per aktivitete te ndyshme si: depo farmaceutike, call center, kopesht, qender gjuhesh te huaja, zyrat qendrore te kompanis suaj, zyra administrate, qender estetike, hotel, organizata dhe fondacione etj.
Po ashtu vila mund te perdoret edhe per banim.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE