Icon

1128. Apartament 2 + 1 ne shitje te shkolla e Baletit, Tirane

Print Friendly and PDF
118,000
  • apartament_shitje_shkolla_baletit_tirane (4)
  • apartament_shitje_shkolla_baletit_tirane (1)
  • apartament_shitje_shkolla_baletit_tirane (2)
  • apartament_shitje_shkolla_baletit_tirane (3)
  • apartament_shitje_shkolla_baletit_tirane (5)
  • apartament_shitje_shkolla_baletit_tirane (6)
  • apartament_shitje_shkolla_baletit_tirane (7)
  • apartament_shitje_shkolla_baletit_tirane (8)
  • IMG-20170808-WA0014

Apartamenti gjendet ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane, shume prane bulevardit Bajram Curri dhe unazes se mesme te kryeqytetit.
Zona eshte mjaft e njohur dhe e preferuar per banim, ne saje te afersise me qendren e Tiranes dhe pikat kyce te saj.
Banesa shtrihet ne katin e pare banim, te nje pallati te ri me siperfaqe totale 100 m2.
Hapesira e brendshme eshte e ndare ne: sallon ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, banjo me dritare dhe ballkon i madh.
Shtepia sapo eshte rikonstruktuar dhe punuar me cilesi, qe nga parketi, muret, banjot, e deri te mobilimi modern dhe kuzhina e re qe perfshihen ne cmim.
Ballkoni shtrihet pergjate dhomave dhe me pamje nga rruga kryesore.
Kjo ben qe pervecse per banim, apartamenti te jete shume i pershtatshem per ambjent biznesi si: qender estetike, dentist, zyre, klinike, etj.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE