Icon

1138. Toke ne shitje ne fshatin Petrele, Tirane

Print Friendly and PDF
24,000
  • toke_shitje_okazion_petrele

Toka gjendet ne fshatin Petrele ne Tirane, vetem 7 min larg rruges kryesore dhe 14 minuta larg qendres tregtare TEG.
Rruga eshte e shtruar me asfalt e cila te con deri te toka.
E pajisur me certifikate pronesie toka ka siperfaqe 600 m2. Toka ndodhet brenda një hapësire të madhe toke, të rrethuar dhe sistemuar, edhe me një rrugë në mes të saj, e ideuar dhe destinuar për të qenë një kompleks i organizuar vilash, ku një pjesë e tyre janë ndërtuar tashmë ose ndodhen në proces ndërtimi.
Vlen mjaft mire per ndertimin e viles tuaj personale; duke qene se toka eshte studiuar nga ana gjeologjike, rrethuar me mur, dhe furnizuar me uje e energji elektrike.
Vecantia e prones qendron ne vendndodhjen qe disponon, buze perroit nen ajrin e paster dhe qetesine e zones.
Ne cmim ju ofrohet dhe projekti i gatshem i viles, shtepi 2 kate + bodrum.
Theksojme leverdine e cmimit te sotem, nqs po kerkoni te jetoni larg zhurmes dhe ndotjes se qytetit te Tiranes!

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE