Icon

1208. Dyqan me qera prane Spitalit Pediatrik ne Tirane

Print Friendly and PDF
200
  • Dyqan_qera_Kongresi_Manastirit_Tirane (1)
  • Dyqan_qera_Kongresi_Manastirit_Tirane (2)
  • Dyqan_qera_Kongresi_Manastirit_Tirane (3)
  • Dyqan_qera_Kongresi_Manastirit_Tirane (4)
  • Dyqan_qera_Kongresi_Manastirit_Tirane (5)
  • Dyqan_qera_Kongresi_Manastirit_Tirane (6)

Dyqani ndodhet prane rruges Kongresi Manastirit ne Tirane, prane spitalit Pediatrik.
Opiekti eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: klinik mjekesore, farmaci, dyqan, qender estetike, zyra etj.
Me siperfaqe 40 m2 ambjenti eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Ambjenti eshte i organizuar ne 2 dhoma, ambjent pritje dhe turalet brenda, por mund te pershtatet ne saj te aktivitetit tuaj lehtesisht.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE