Icon

1209. Lokal ne shitje te sheshi Wilson ne Tirane

Print Friendly and PDF
350,000
  • lokal_qera_shitje_vinoteka_tirana (4)
  • lokal_qera_shitje_vinoteka_tirana (1)
  • lokal_qera_shitje_vinoteka_tirana (3)
  • lokal_qera_shitje_vinoteka_tirana (5)
  • lokal_qera_shitje_vinoteka_tirana (9)
  • lokal_qera_shitje_vinoteka_tirana (10)

Ambjenti gjendet ne rrugen kryesore Sulejman Delvina ne Tirane, perballe Postes nr.8.
Zona eshte e populluar dhe shume e pershtatshme per zhvillimin e aktivitetit tuaj.
Lokali eshte 100 m2 me hipoteke, i shtrire ne katin gjysem bodrum.
Ofrohet me qera sic e shihni ne foto, i mobiluar dhe investuar per aktivitetin e vererave.
Ne brendesi do te gjeni rreth 6 tavolina dhe 2 kolltuqe te medhaja, banak i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe me frigorifer, dekore murale prej druri si dhe 2 tavolina ne pjesen e jashtme.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE