Icon

1210. Ambjent biznesi me qera te Komuna Parisit ne Tirane

Print Friendly and PDF
300
  • Dyqan_qera_komuna_Parisit_Tirane (1)
  • Dyqan_qera_komuna_Parisit_Tirane (2)
  • Dyqan_qera_komuna_Parisit_Tirane (3)
  • Dyqan_qera_komuna_Parisit_Tirane (4)

Ambjenti gjendet ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane, ne zonen e Komunes se Parisit.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me pamje nga rruga.
Ambjenti disponon siperfaqe te brendshme 36 m2 dhe verande perpara 18 m2.
Dyqani eshte i pajisur me tualet brenda dhe ka fasade xhami per reklamimin e biznesit tuaj.
Avantazh i kesaj prone eshte zona, kjo pasi lagja ka shume banore dhe biznese te vogla qe operojne ne te.
Dyqani eshte i pershtatshem per zyre, agjensi, market, parukeri, noteri, rrobaqepesi, fast food, bulmetore, farmaci, klinike dentare etj

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE