Icon

1211. Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane

Print Friendly and PDF
350
 • Apartment_rent_Don_Bosko_street_area_Tirana (1)
 • Apartment_rent_Don_Bosko_street_area_Tirana (2)
 • Apartment_rent_Don_Bosko_street_area_Tirana (3)
 • Apartment_rent_Don_Bosko_street_area_Tirana (4)
 • Apartment_rent_Don_Bosko_street_area_Tirana (5)
 • Apartment_rent_Don_Bosko_street_area_Tirana (6)
 • Apartment_rent_Don_Bosko_street_area_Tirana (7)
 • Apartment_rent_Don_Bosko_street_area_Tirana (8)
 • Apartment_rent_Don_Bosko_street_area_Tirana (9)
 • Apartment_rent_Don_Bosko_street_area_Tirana (10)
 • Apartment_rent_Don_Bosko_street_area_Tirana (11)

Apartamenti ndodhet ne rrugen Egnatia ne Tirane, prane rruges don Bosko, nje zone mjafte e njohur dhe e frekuentuar ku nuk do tju mungoj asnje fasilitet duke filluar nga restorantet, baret, bankat, supermarketet, spitalet, etj.
Banesa ndodhet ne katin e V-te te pallatit i cili disponon ashensor dhe administrimin e nevojshem.
Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe eshte e ndare ne: sallon ndenje, kuzhine dhe ambjent ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Banesa eshte e mobuluar plotesisht ashtu sic e sikoni dhe ne foto, mobiljet jane te reja dhe te paperdorura me pare, po ashtu banesa eshte e pajisur me 2 kondicioner.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE