Icon

1212. Ambjent zyre ne shitje ne rrugen e Elbasanit, Tirane

Print Friendly and PDF
150,000
  • office_space_rent_elbasani_street_tirana (8)
  • office_space_rent_elbasani_street_tirana (1)
  • office_space_rent_elbasani_street_tirana (3)
  • office_space_rent_elbasani_street_tirana (4)
  • office_space_rent_elbasani_street_tirana (5)
  • office_space_rent_elbasani_street_tirana (6)
  • office_space_rent_elbasani_street_tirana (7)

Apartamenti gjendet ne rrugen kryesore te Elbasanit ne Tirane, perballe Ambasades Amerikane.
Shtrihet ne katin e pare banim, me siperfaqe totale 126 m2.
Ambjenti eshte pjese e nje pallati 5 katesh, pa ashensor dhe me vetem 2 hyrje ne kat.
Aktualisht, hapesira e brendshme eshte e organizuar ne holl ne hyrje, 3 dhoma te medha, banjo me dritare dhe 2 ballkone.
Ambjenti eshte i pershtatshem si per banim po aq mire dhe per zyrat e kompanise suaj.
Vendndodhja eshte avantazhi kryesor i prones.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE