Icon

1213. Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane

Print Friendly and PDF
250
  • Apartment_rent_center_Tirana (1)
  • Apartment_rent_center_Tirana (2)
  • Apartment_rent_center_Tirana (3)
  • Apartment_rent_center_Tirana (4)

Apartamenti ndodhet ne rrugen Hoxha Tahsim, shume prane qendres se Tiranes, te Pazari i Ri.
Banesa gjendet prane pikave kyce te qytetit, si dhe rrugeve kryesore.
Me siperfaqe 70 m2, apartamenti ndodhet ne katin e I-re te nje godine.
Hapesirat jane te organizuara ne: sallon ndenje, kuzhine dhe ambjent ngrenje, dhome gjumi dhe tualet.
Apartamenti eshte i mobiluar me pajisjet te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme per banim.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE