Icon

1214. Apartament 2 + 1 me qera prane bulevardit Bajram Curri, Tirane

Print Friendly and PDF
300
  • Apartment_rent_bajram_curri_boulevard_Tirana (1)
  • Apartment_rent_bajram_curri_boulevard_Tirana (2)
  • Apartment_rent_bajram_curri_boulevard_Tirana (3)
  • Apartment_rent_bajram_curri_boulevard_Tirana (4)
  • Apartment_rent_bajram_curri_boulevard_Tirana (5)
  • Apartment_rent_bajram_curri_boulevard_Tirana (6)
  • Apartment_rent_bajram_curri_boulevard_Tirana (7)
  • Apartment_rent_bajram_curri_boulevard_Tirana (8)

Apartamenti ndodhet ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane, afer hote Diplomat 2.
Banesa pozicionohet ne katin e I-re te nje pallati i cili nuk disponon ashesnsor.
Me siperfaqe 80 m2 ky apartament eshte i organizuar mjaft mire ne: korridor, sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Banesa eshte e mobiluar plotesisht me nje stil bashkekohor, i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, po ashtu disponon edhe kondicioner.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE