Icon

1215. Ambjent biznesi me qera ne Qender te Tiranes

Print Friendly and PDF
700
  • Office_space_rent_center_Tirana (1)
  • Office_space_rent_center_Tirana (2)
  • Office_space_rent_center_Tirana (3)
  • Office_space_rent_center_Tirana (4)

Ambjenti i zyres ndodhet ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane, ne qender te kryeqytetit, shume prane rruges se Kavajes dhe rruges se Durresit.
Me siperfaqe 75 m2 ambjenti ndodhet ne katin e I-re nje pallati te sapo ndertuar dhe me cilesi te larte; i cili ofron 2 ashensor, administrim dhe siguri.
Banesa eshte e ndare ne open space me fasade te madhe xhami per reklamimin e biznesit tuaj dhe tualet brenda.
Ambjenti eshte shume i pershtatshem per aktivitete si zyra, klinike dentare, noteri etj.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE