Icon

242. Apartament 3+1 ne shitje prane qendres Kristal ne Tirane

Print Friendly and PDF
69,000
 • apartament_3_1_shitje_qendra_kristal_tirane (4)
 • apartament_3_1_shitje_qendra_kristal_tirane (1)
 • apartament_3_1_shitje_qendra_kristal_tirane (2)
 • apartament_3_1_shitje_qendra_kristal_tirane (3)
 • apartament_3_1_shitje_qendra_kristal_tirane (5)
 • apartament_3_1_shitje_qendra_kristal_tirane (6)
 • apartament_3_1_shitje_qendra_kristal_tirane (7)
 • apartament_3_1_shitje_qendra_kristal_tirane (8)
 • apartament_3_1_shitje_qendra_kristal_tirane (9)
 • apartament_3_1_shitje_qendra_kristal_tirane (10)
 • apartament_3_1_shitje_qendra_kristal_tirane (11)

Apartamenti ndodhet ne nja zone te re te Tiranes, qe po zhvillohet me shpejtesi vitet e fundit.
Gjendet mbi autostraden e re Tirane-Elbasan, ne vijen e pare te pallateve.
Banesa ka siperfaqe rreth 115 m2, ne katin e V-te banim.
Hapesira ka organizim shume te mire te dhomave, ku do te gjeni: sallon ndenje i madhe se bashku me vendin e kuzhines, dhome matrimoniale me banjo brenda, 2 dhoma gjumi femijesh, tualet i dyte dhe ballkon.
Shtepia eshte e orientuar nga lindja me pamje shume te bukur te qytetit.
Apartamenti do te dorezohet me punimet e brendshme te perfunduara, si: dyer, dritare dopioxham, pllaka qe mund ti zgjidhni sipas deshires, hidrosanitare, etj.
Ky kompleks i ri pallatesh ju mundeson ashensore, garazh, fikese zjarri, vende per te luajtur femijet, dyqane, etj.
Ne proces hipotekimi.

No views yet

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE