Icon

269. Vile 2 kateshe me qera ne Sauk, Tirane

Print Friendly and PDF
1,500
 • villa_rent_outer_ring_tirana (1)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (2)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (3)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (4)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (5)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (6)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (7)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (8)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (9)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (10)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (11)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (12)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (13)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (14)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (15)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (16)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (17)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (18)
 • villa_rent_outer_ring_tirana (19)

Vila ndodhet prane rrethrrotullimit te Saukut, ne rugen dytesore.
Ka akses te menjehershem me autostraden Tirane-Elbasan dhe rrugen e Elbasanit.
Shtepia shtrihet ne nje truall prej 1700 m2.
Vila ka siperfaqe ndertimi prej 440 m2, te cilat jane te organizuara ne:
-kati i pare me sallon ndenje, dhome gatim-ngrenje, 2 dhoma gjumi dhe 2 banjo
-kati i dyte me shkalle te brendshme perfshin sallonin me oxhak per stinen e dimrit, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Te dyja katet kane veranda, me pamje nga rruge kryesore.
Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicionere.

No views yet

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE