Icon

294. Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane

Print Friendly and PDF
500
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (1)
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (2)
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (3)
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (4)
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (5)
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (6)
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (7)
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (8)
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (9)
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (10)
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (11)
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (12)
 • apartment_rent_pjeter_bogdani_street_tirana (13)

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2, ne katin e VI-te banim.
Pallati ju mundeson ashensor dhe administrimin e nevojshem.
Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar shume mire ne: sallon ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon dhe depo.
Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet dhe mobiljet e nevojshme.
Jane te nje stili bashkohor dhe shume te rehatshme.
Duhet te permendim: kondicioner ne cdo dhome, dollape TV, pajisjet e kuzhines, lavastoviglie, internet, etj.
Nje tjeter avantzh i prones eshte vendndodhja; ne nje nga zonat me te preferuara per banim si nga shqiptare ashtu edhe te huaj ne Tirane.
Pozicionohet shume prane zones se Bllokut, shume prane Stadiumit Dinamo, rruges Sami Frasheri, Sulejman Delvina si dhe afer liqenit artificial te qytetit.
Ne cmim perfshihen shpenzimet e shkalles si dhe pastrimi i shtepise nje here ne jave.

 

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE