Icon

410. Apartament 2 + 1 me qera ne zonen Ish Bllokut ne Tirane

Print Friendly and PDF
800
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (16)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (1)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (2)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (3)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (4)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (5)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (6)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (7)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (8)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (9)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (10)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (11)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (12)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (13)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (14)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (15)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (17)
 • two_bedroom_apartment_rent_center_blloku_tirana (18)

Apartamenti ndodhet ne rrugen Brigada VIII, shume prane me rrugen Sami Frasheri, bulevardin Bajram Curri dhe vetem 10 min larg nga Liqeni Artificial i Tiranes.
Gjendet ne katin e 9 ne nje pallat te ri me cilesi te larte ndertimi.
Ndertesa ju ofron administrim, siguri, gjenerator dhe 2 ashensore.
Siperfaqja e brendshme prej 120 m2 eshte e ndare ne: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje se bashku me ambjentin e gatim-ngrenjes, 2 banjo, depo dhe 2 ballkone te cilet ju mundesojne nje pamje te plote te kryeqytetit.
Banesa ju ofrohet totalisht e mobiluar, e pajisur me kondicioner, elektroshtepiake, paisjet e kuzhines e lavastoviglie.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE