Icon

450. Apartament 3 + 1 me qera te Drejtoria e Policise ne Tirane

Print Friendly and PDF
500
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (3)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (1)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (2)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (4)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (5)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (6)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (7)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (8)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (9)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (10)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (11)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (12)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (13)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (14)
 • apartment_rent_sami_frasheri_street_tirana (15)

Apartamenti gjendet ne zemer te Tiranes, ne rrugen Sami Frasheri.
Pallati ka akses te menjehershem me rrugen Myslym Shyri dhe zonen e ish Bllokut.
Kjo ndertese ju ofron ashensor, siguri, parkim si dhe privatesi, duke qene se ka vetem nje familje ne cdo kat.
Banesa shtrihet ne katin e VIII-te banim, me siperfaqe 130 m2.
Hapesira e brendshme eshte e organizuar mjaft mire ne: sallon i madh ndenje, ambjent ngrenje-gatim, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone te medhaja.
Shtepia ofrohet e mobiluar te te gjitha pajisjet dhe mobiljet e nevojshme si dhe me 3 kondicionere.
Vecantia e kesaj prone qendron ne pamjen e qytetit qe ofrojne te dy ballkonet, si dhe driten natyrale qe i japin shtepise.

 

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE