Icon

49. Apartament 3+1 ne shitje te Komuna e Parisit ne Tirane

Print Friendly and PDF
900
  • apartament_3_1_shitje_komuna_parisit (1)
  • apartament_3_1_shitje_komuna_parisit (2)
  • apartament_3_1_shitje_komuna_parisit (3)
  • apartament_3_1_shitje_komuna_parisit (4)
  • apartament_3_1_shitje_komuna_parisit (5)
  • apartament_3_1_shitje_komuna_parisit (6)
  • Planimetria

Apartamenti ndodhet ne fund te rruges Medar Shtylla, prane Kopshtit Botanik dhe autostrades se re Tirane-Elbasan.
Gjendet ne nje kompleks pallatesh, ne katin e VII-te me ashensor dhe administrim.
Siperfaqja e brendshme e hipotekuar prej 140 m2 eshte e organizuar mjaft mire ne: sallon ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe 3 ballkone.
Ballkonet ju ofrojne pamje shume te bukur te kopshtit dhe zones perreth.
Kjo zone eshte zhvilluar me shpejtesi dhe preferohet shume dhe nga shtetasit e huaj.
Ploteson te gjitha fasilitetet e nevojshme, si: markete, dyqane, agjensi, kinema, vende per te luajtur femijet, etj.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE