Icon

578. Ndertese 5-kateshe ne shitje te Komuna Parisit ne Tirane

Print Friendly and PDF
1,000
  • SAM_8019
  • SAM_8020
  • SAM_8021
  • SAM_8022

Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 1400 m2 e shperndare ne 5 kate, ne nje truall me siperfaqe 380 m2.
Aktualisht godina funksionon si konvikt, e ndare ne 35 garsoniere.
Perfitimet mujore te ketij biznesi arrijne mesatarisht shumen 7000 euro/muaj.
Por pershatet lehtesisht dhe per qellime te tjera biznesi si: hotel, shkolle private, klinike mjekesore, rezidence ambasade, zyra per fondacione ose organizata te huaja, etj.
Ndertesa ndodhet ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane, shume prane me Lulishten e Komunes se Parisit.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE