Icon

619. Kati i fundit ne shitje prane Liqenit Artificial te Tiranes

Print Friendly and PDF
160,000
 • apartament_modern_shitje_liqeni_tirana (1)
 • apartament_modern_shitje_liqeni_tirana (2)
 • apartament_modern_shitje_liqeni_tirana (3)
 • apartament_modern_shitje_liqeni_tirana (4)
 • Layout2
 • papafingo_shitje_liqeni_tirane (1)
 • papafingo_shitje_liqeni_tirane (2)
 • papafingo_shitje_liqeni_tirane (3)
 • papafingo_shitje_liqeni_tirane (4)
 • papafingo_shitje_liqeni_tirane (5)
 • papafingo_shitje_liqeni_tirane (6)

Apartamenti shtrihet ne te gjithe katin e peste dhe te fundit te pallatit, me siperfaqe totale 210 m2.
Pallati gjendet ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane, shume prane kopshtit Zoologjik dhe liqenit artificial te qytetit.
Banesa eshte ne fazen e ndertimit, ne saje te fotove mund te shihni dhe te perfitoni projektin e brendshem te punuar me kujdes nga arkitekte te nje nga studiove me te njohura ne Tirane.
Apartamenti perfshin 135 m2 te brendshem te organizuar mjaft mire ne: sallon i madh ndenje se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, korridor dhe 2 banjo me ajrosje natyrale.
Veranda ka siperfaqe prej 75 m2 e orientuar me pamje nga qendra dhe liqeni artificial.
Vecantia e kesaj prone qendron ne privatesine e te jetuarit ne katin e fundit sikurse ajri i paster dhe pamja e mrekullueshme qe ofron veranda.
Ne cmim perfshihet dhe parking per 3 makina.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE