Icon

650. Apartament 1 + 1 ne shitje ne Misto Mame, Tirane

Print Friendly and PDF
28,000
 • apartament_1_1_shitje_misto_mame (3)
 • apartament_1_1_shitje_misto_mame (1)
 • apartament_1_1_shitje_misto_mame (2)
 • apartament_1_1_shitje_misto_mame (4)
 • apartament_1_1_shitje_misto_mame (5)
 • apartament_1_1_shitje_misto_mame (6)
 • apartament_1_1_shitje_misto_mame (7)
 • apartament_1_1_shitje_misto_mame (8)
 • apartament_1_1_shitje_misto_mame (9)
 • apartament_1_1_shitje_misto_mame (10)
 • apartament_1_1_shitje_misto_mame (11)

Apartamenti gjendet ne katin e VI-te banim, ne nje pallat te ri.
Pozicionohet ne rrugen Besim Alla ne Tirane, shume prane me rrugen kryesore te Kombinatit.
Siperfaqja prej 53 m2 eshte e organizuar ne: sallon ndenje se bashku me kuzhinen dhe ballkon, dhome gjumi, banjo dhe korridor.
Shtepia ofrohet se bashku me mobiljet.
Apartamenti sherben mjaft mire dhe nese jeni interesoheni te investoni ne pasuri te paluajtshe; eshte i leshuar me qera me cmimin 15’000 leke/muaj.
Zona eshte zhvilluar me shpejtesi vitet e fundit, shume prane stacionit te autobuzit, supermarkete, dyqane te ndryshme si dhe vende te gjelberuara per femijet tuaj.
Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE