Icon

732. Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

Print Friendly and PDF
450
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (1)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (2)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (3)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (4)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (5)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (6)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (7)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (8)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (9)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (10)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (11)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (12)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (13)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (14)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (15)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (16)
 • apartment_rent_elbasani_street_tirana (17)

Apartamenti ndodhet ne rrugen Faik Konica ne Tirane, shume prane parkut te madh dhe rruges se Elbasanit.
Banesa me siperfaqe 120 m2 ndodhet ne katin e 10-te te banimit te nje pallati i cili ofron ashensor, siguri dhe administrimin e nevojshem.
Shtepia eshte e ndare ne: korridor ne hyrje, sallon, kuzhine dhe ambjent ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njera me vaske si dhe 2 ballkone.
Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, eletroshtepiake dhe mobiljet e nevojshme per banim duke mos munguar asgje; cdo ambjent i shtepise eshte i pajisur me kondicioner.
Vendodhja e ketij apartamenti eshte nje avantazh shume i madh pasi ndodhet shume prane ajrit te paster te parkut te Tiranes, stadiumit Qemal Stafa, po ashtu perreth pallatit do te gjeni te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE