Icon

743. Vile ne shitje ne fshatin Yrshek, Tirane

Print Friendly and PDF
120,000
  • Vile_shitje_autostrada_Kashar_Tirane (1)
  • Vile_shitje_autostrada_Kashar_Tirane (2)
  • Vile_shitje_autostrada_Kashar_Tirane (3)
  • Vile_shitje_autostrada_Kashar_Tirane (4)
  • Vile_shitje_autostrada_Kashar_Tirane (5)
  • Vile_shitje_autostrada_Kashar_Tirane (6)
  • Vile_shitje_autostrada_Kashar_Tirane (7)
  • Vile_shitje_autostrada_Kashar_Tirane (8)
  • Vile_shitje_autostrada_Kashar_Tirane (9)

Vila ndodhet ne rrugen 28 Nentori ne fshatin Yrshek te Tiranes.
Gjendet shume prane autostrades Tirane – Durres ne rrugen dytesore.
Trrualli ka siperfaqe 300 m2 mbi te cilin eshte ndertuar vile 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 140 m2.
Toka disponon certifikat te rregullt pronesie dhe shtepia eshte ne proces legalizimi.
Kati i pare eshte i ndare ne: sallon, kuzhine dhe ambjent ngrenie te vecuara dhe tualet.
Kati i dyte eshte i ndare ne: 3 dhoma gjumi, tualet me vaske dhe ballkon.
Shtepia eshte e rrethuar nga kangjella dhe ne oborr keni mundesi per parkimin e mjeteve tuaja.
Ne cmim perfshihet i gjithe investimi dhe mobiljet qe shihni ne foto, ku do te gjeni: kuzhine me te gjitha pajisjet, parket laminat, kondicioner, mobilje bashkekohore, panel diellor etj.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE