Icon

800. Dyqan me qera te ish Ekspozita ne Tirane

Print Friendly and PDF
  • Store_space_rent_ Gjergj_Fishta_boulevard_Tirana(1)
  • Store_space_rent_ Gjergj_Fishta_boulevard_Tirana(2)
  • Store_space_rent_ Gjergj_Fishta_boulevard_Tirana(3)
  • Store_space_rent_ Gjergj_Fishta_boulevard_Tirana(4)

Dyqani ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane prane ish Ekspozites dhe rruges Myslym Shyri.
Ambjenti i biznesit ndodhet ne katin gjysem bodrum me siperfaqe 60 m2.
Dyqani ka hapesire te pandare si dhe tualet brenda tij, gjithashtu eshte i pajisur me kondicioner.
Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: autoshkolle, butik, parukeri, agjensi, zyre, studio, zyre konsulence, etj.

Cmimi: 40’000 Leke/muaj

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE