Icon

812. Ambjent zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane

Print Friendly and PDF
700
  • Office_space_rent_Blloku_Area_Tirana (1)
  • Office_space_rent_Blloku_Area_Tirana (2)
  • Office_space_rent_Blloku_Area_Tirana (3)
  • Office_space_rent_Blloku_Area_Tirana (4)
  • Office_space_rent_Blloku_Area_Tirana (5)
  • Office_space_rent_Blloku_Area_Tirana (6)
  • Office_space_rent_Blloku_Area_Tirana (7)
  • Office_space_rent_Blloku_Area_Tirana (8)
  • Office_space_rent_Blloku_Area_Tirana (9)
  • Office_space_rent_Blloku_Area_Tirana (10)

Ambjenti ndodhet ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane ne zonen e Bllokut dhe shume prane qendres se kryeqytetit.
Zyra shtrihet ne katin e I-re te banimit te nje pallati i cili disponon ashensor dhe administrimin e nevoshem.
Me siperfaqe 127 m2 ky ambjent eshte i ndare ne: korridor ne hyrje, 2 dhoma, sallon, kuzhine, 2 tualete dhe depo.
Ne saje te ndarjes qe disponon eshte shume i pershtatshem per: zyra, call center, noteri, zyre financiare, studio arkitekture, qender kursesh, qender estetike, klinike dentare etj.
Pozicioni i ketij ambjenti eshte shume i favorshem pasi gjendet ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit, cka e ben aktivitetitn tuaj shume lehte te gjetshem nga klientet dhe partneret tuaj te punes.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE