Icon

986. Apartament 2 + 1 me qera pas Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Print Friendly and PDF
350
  • Apartment_rent_Artificial_Lake_Zoo_Tirana (1)
  • Apartment_rent_Artificial_Lake_Zoo_Tirana (2)
  • Apartment_rent_Artificial_Lake_Zoo_Tirana (3)
  • Apartment_rent_Artificial_Lake_Zoo_Tirana (4)
  • Apartment_rent_Artificial_Lake_Zoo_Tirana (5)
  • Apartment_rent_Artificial_Lake_Zoo_Tirana (6)
  • Apartment_rent_Artificial_Lake_Zoo_Tirana (7)
  • Apartment_rent_Artificial_Lake_Zoo_Tirana (8)
  • Apartment_rent_Artificial_Lake_Zoo_Tirana (9)
  • Apartment_rent_Artificial_Lake_Zoo_Tirana (10)

Apartamenti ndodhet ne rrugen Kroit ne Tirane, prane Liqenit Artificial, Kopshtit Zoologjik dhe Kopshtit Botanik te kryeqytetit.
Banesa me siperfaqe 100 m2 ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri.
Hapesira e brendshme e apartamentit eshte e ndare ne: sallon ndenje, kuzhine dhe ambjent ngrenie, 2 dhoma gjumi, tualet, depo dhe ballkon me pamje nga kopshti.
Apartamenti eshte i mobiluar ploteshit me stil bashkekohor dhe mobilje te reja te pa perdorura me pare.
Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, nen ajrin e paster dhe zonen e gjelberuar perreth.
Ne cmim perfshihet edhe vend parkimi.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE