Icon

992. Apartament 1 + 1 me qera perballe Drejtorise se Policise ne Tirane

Print Friendly and PDF
450
 • apartment_rent_tirana_center_myslym_shyri (3)
 • apartment_rent_tirana_center_myslym_shyri (1)
 • apartment_rent_tirana_center_myslym_shyri (2)
 • apartment_rent_tirana_center_myslym_shyri (4)
 • apartment_rent_tirana_center_myslym_shyri (5)
 • apartment_rent_tirana_center_myslym_shyri (6)
 • apartment_rent_tirana_center_myslym_shyri (7)
 • apartment_rent_tirana_center_myslym_shyri (8)
 • apartment_rent_tirana_center_myslym_shyri (9)
 • apartment_rent_tirana_center_myslym_shyri (10)
 • apartment_rent_tirana_center_myslym_shyri (11)

Apartamenti gjendet ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane, perballe Drejtorise se Policise dhe bulevardit Gjergj Fishta.
Pallati pozicionohet buze rruges kryesore, me 2 ashensore, administrim dhe mundesi parkimi.
Banesa shtrihet ne katin e VII-te banim, me siperfaqe 95 m2.
Hapesira eshte e ndare ne sallon te madh ndenje, kuzhine e vecuar, dhome cifti, banjo dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore, e pajisur me 2 kondicionere dhe lavastoviglie ne kuzhine.
Vendndodhja eshte avantazhi i prones; ne zemer te kryeqytetit, shume prane qendres se Tiranes dhe zones se ish Bllokut.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE