Icon

997. Apartament 2 + 1 ne shitje ne zonen e Astirit, Tirane

Print Friendly and PDF
45,000
  • Apartament_shitje_zona_Yzberisht_Tirane (1)
  • Apartament_shitje_zona_Yzberisht_Tirane (2)
  • Apartament_shitje_zona_Yzberisht_Tirane (3)
  • Apartament_shitje_zona_Yzberisht_Tirane (4)
  • Apartament_shitje_zona_Yzberisht_Tirane (5)
  • Apartament_shitje_zona_Yzberisht_Tirane (6)

Apartament ndodhet ne rrugen Loni Ligori ne zonen e Yzberishtit prane unazes se re ne Tirane vetem pak minuta larg rruges Teodor Keko.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te te nje pallati te ri i cili disponon ashensor dhe administrimin e nevojshem.
Me siperfaqe 76.5 m2 ky apartament eshte i ndare ne: sallon ndenje, kuzhine dhe ambjent ngrenie, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Share on FacebookShare on LinkedInTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE